Колектив кафедри


Перцева Наталія Олегівна

Завідувачка кафедри, доктор медичних наук, професор

Тема кандидатської дисертації «Вплив інгібіторів ангіотензинперетворюючого ферменту на функціональний стан і гемодинаміку нирок у хворих з доклінічною стадією діабетичної нефропатії», рік захисту – 2002.

Тема докторської дисертації «Функція ендотелію та тромбоцитарний гемостаз у хворих цукровим діабетом 2 типу з різним рівнем компенсації та артеріальною гіпертензією», рік захисту 2015.

Тищенко Ірина Валентинівна

Кандидат медичних наук, доцент кафедри

Дисертація за темою «Значення функціональних та фармакологічних проб в оцінці стану серцево-судинної системи у хворих на цукровий діабет та артеріальну гіпертензію», рік захисту – 2000.

 

Мошенець Катерина Іванівна

PhD, доцент кафедри

Дисертація за темою: "Варіабельність ритму серця та артеріальний тиск у хворих на цукровий діабет", рік захисту - 2021.

Чурсінова Тетяна Валентинівна

Кандидат медичних наук, асистент кафедри

Дисертація за темою «Особливості клінічного перебігу та терапії бронхіальної астми у жінок у період перименопаузи», рік захисту – 2006.

Гондуленко Наталія Олексіївна

Кандидат медичних наук, асистент кафедри

Дисертація за темою «Медико-соціальна реабілітація хворих та інвалідів внаслідок бронхіальної астми», рік захисту – 2005.

Чуб Дар'я Ігорівна

PhD, aсистент кафедри.

 Дисертація за темою: «Рання діагностика прогресування мікросудинних ускладнень у хворих на цукровий діабет: клініко – лабораторні маркери» - рік захисту 2020.

Маляр Катерина Юрївна

Кандидат медичних наук, асистент кафедри

Тема кандидатської дисертації: "Підходи до цукрознижувальної терапії у хворих на вперше виявлений цукровий діабет 2 типу з ожирінням", рік захисту - 2012.

лікар вищої категорії, зав. відділенням ендокринної терапії КП "ДОКЛ iм. Мечникова" ДОР" , експерт з ендокринології ДОЗ ДОДА


Безотосна Ніна Андріївна

Лаборант

Баранова Тетяна Леонідівна

Лаборант

Донскова Валентина Михайлівна

Лаборант